Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji jest niezbędną czynnością, która pozwoli nam utrzymać urządzenie w jak najlepszej kondycji. Regularne przeglądy klimatyzacji pozwolą nam wychwycić nieprawidłowości w pracy urządzenia, wykryć usterki i podjąć natychmiastowe działania w celu ich usunięcia tak, aby nie doprowadzić do poważnego uszkodzenia i uniknąć kosztownej naprawy.

Klimatyzacja zapewnia nam komfort i wygodę zarówno w miejscu  pracy jak i w naszych domach, jednak w przypadku braku odpowiedniego serwisowania jest idealnym miejscem rozwoju dla bakterii Legionella pneumophila. Powoduje ona zakaźną chorobę płuc, zwaną chorobą legionistów. Objawy to: gorączka, brak apetytu, dreszcze, bóle głowy, osłabienie, kaszel. Legionella to bakteria rozwijająca się w wilgotnym środowisku, która staje się groźna w momencie dostania do płuc. Może do tego dojść na przykład podczas korzystania z zanieczyszczonej i zagrzybionej klimatyzacji lub wentylacji.  

Jedyny skuteczny sposób profilaktyki to utrzymanie w instalacjach klimatyzacji i wentylacji takiego środowiska, by bakterie z rodzaju Legionella nie znajdywały sprzyjających warunków życiowych. Odgrzybianie urządzeń klimatyzacyjnych oraz serwis klimatyzacji  raz w roku zabezpieczy przed skutkami choroby.

Jak zabezpieczyć się przed zakażeniem?

Jak uniknąć usterek klimatyzatora?

Zamów serwis klimatyzacji już dziś !

TEL. 604 72 79 78

Telefon

+ 48 604 727 978

Email

serwis@klimax.net.pl

 

 

 

W treści proszę podać preferowany termin wizyty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.), w celu realizacji przesłanego zgłoszenia.

Jednocześnie oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż :

Administratorem zebranych danych osobowych jest Klimax-Twoja Klimatyzacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21, 02-001 Warszawa.
Moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przygotowania odpowiedzi, na wysłaną przeze mnie wiadomość oraz realizacje zlecenia.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i zapomnienia.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne