O nas

Klimax-Twoja Klimatyzacja

Klimax- Twoja Klimatyzacja to serwis klimatyzacji, w którym zamówicie Państwo nowoczesne urządzenia do domów i biur. Zajmujemy się dystrybucją produktów cenionych producentów – Samsung, LG, MDV, VIVAX, Haier oraz Rotenso  i zapewniamy nowoczesne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Wraz z zakupem, zapewniamy także dowóz zakupionych klimatyzatorów w określone przez Klienta miejsce, a także montaż klimatyzacji wraz z jej uruchomieniem.

Oferujemy również kompleksową obsługę w zakresie przeglądów i konserwacji – gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Zajmujemy się odgrzybianiem urządzeń, czyszczeniem poszczególnych elementów, a także sprawdzaniem szczelności i sprawności poszczególnych układów. Dostosowujemy się do terminów dogodnych Klientom, działamy sprawnie i przeprowadzamy precyzyjne prace, dzięki czemu doprowadzamy jednostki do stanu używalności. Nasza firma to także naprawa klimatyzacji – warto zgłosić się do nas, gdy system przestanie prawidłowo funkcjonować. Dysponujemy wiedzą i odpowiednimi narzędziami, by poradzić sobie z problemem. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, bez względu na posiadany typ i markę urządzenia.

O najwyższej jakości usług świadczonych przez Klimax świadczą certyfikaty przyznane nam przez producentów, a także dobre opinie naszych Klientów. Do każdego z Państwa podchodzimy w pełni indywidualnie, służąc wsparciem na każdym etapie współpracy. Pamiętajmy, że sprawnie pracująca klimatyzacja to zdrowe powietrze i komfort w każdym pomieszczeniu!

Telefon

Serwis:  + 48 604 727 978

Biuro:    + 48 883 727 978

Magazyn:      25 631 09 02

Email

serwis@klimax.net.pl

biuro@klimax.net.pl

Adres

Klimax - Twoja Klimatyzacja Sp. z o.o.

ul. Al. jerozolimskie 85 lok. 21

02-001 Warszawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.), w celu realizacji przesłanego zgłoszenia.

Jednocześnie oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż :

Administratorem zebranych danych osobowych jest Klimax-Twoja Klimatyzacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21, 02-001 Warszawa.
Moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przygotowania odpowiedzi, na wysłaną przeze mnie wiadomość oraz realizacje zlecenia.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i zapomnienia.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne